“Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Op. Dr. İzzettin Yüceer tarafından kuruluşu yapılarak 2003 yılında faaliyete başlamıştır. Ankara’nın gelişen semti İNCEK’te özel dal hastanesi olarak toplam 182 yatak ile hizmet vermektedir. Teknolojinin getirdiği ekipman, konusunda uzman ve deneyimli personeli ile yalnızca bölgesel ihtiyaca değil, ülkemizin tamamına hatta yurt dışından gelen yabancı uyruklu hastaların da muayene ve tedavileri karşılanmaktadır. Merkezimizde uyguladığımız yöntemler ile hastalarımız da yüksek bir uyum ve memnuniyet oluşmuştur. Bölgede bir marka değeri olan ve devletimizin rehabilitasyon alanındaki yükünü azaltan bu hastanemiz, 2021 yılından itibaren,35 yıllık sağlık tecrübesi ile Ankara’da güçlü ve kurumsal marka değeri olan Özel Ortadoğu Hastaneleri çatısı altında ‘’Özel ORTADOĞU Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’’ adı ile devam edecektir.

Kurum kültürü, bakış açısı, hizmet, niyet ve vizyon olmadığı sürece sadece ticareti düşünmek, özellikle sağlık kurumları için olabilecek bir şey değildir. Etik, güçlü ve yenilikçi tıbbi kadrosu, hasta odaklı çalışanları, sağlığın her alanında bilgili, araştırmacı, sorgulayan profesyonelleri ile ülkemiz insanına yararlı olmak ve devletimizin sağlık alanında ki yükünü azaltmak görevimizdir.

Hedeflerimiz arasında, sağlık turizmi açısından elverişli olacağına inandığımız tüm detayları düşünülerek hazırlanmış bir plan mevcut. Yaşlanan bir nüfus var bölgemizde ve yaşlılarımız için özel bir hizmet planımız var. Aynı zamanda “Yerinde Sağlık Hizmeti” ile hem evde ve hem iş yerinde sağlık hizmeti sunacak şekilde bir planımız da bulunuyor. En büyük hedefimiz ise güler yüzlü ve işinde yetkin personelimiz, hoca düzeyindeki hekimlerimiz ile bölgenin en donanımlı, tam teşekküllü, son teknolojik cihazların kullanıldığı bir hastane olmaktır.
Geleceğe umutla bakıyor, saygı ve sevgi ile selamlıyorum.”

Kızılcaşar Mahallesi 2744 Sokak No : 1 Gölbaşı / ANKARA

Telefon

Telefon

0 (312) 460 20 12

E-Posta Adresimiz

E-Posta Adresimiz

info@incekrehabilitasyon.com.tr

7/24 Aktif

7/24 Aktif

Online Randevu